Festiva Outlet Uşak

UŞAK'IN YENİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ FESTİVA


Toplam 24.000m2’lik alan üzerinde kurulan Festiva Uşak’ın, 64 mağazası, 301 araçlık otoparkı bulunuyor. İçinde birçok bilinen markaların outlet mağazaları, teknoloji market, yapı market, restoran, fastfood, kafeterya, sinema salonu ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Festiva Uşak, açık hava konsepti ve modern mimari yapısı ile bölgenin cazibe merkezi ve Uşaklıların önemli sosyal yaşam alanı olmayı hedefliyor. 1.000 kişiye yakın istihdam sağlayacak olan alışveriş merkezi, bölge ekonomisine de büyük katkı sağlayacak.

Festiva Uşak, içinde birçok köklü markayı barındıran, bölgenin önemli sosyal birleşme noktası olacaktır. Yarattığı istihdam ve ticaret potansiyeliyle bölgenin ekonomik anlamda kalkınmasını sağlarken; sadece alışveriş merkezi değil, bir eğlence ve yaşam merkezi olarak hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Festiva Uşak, şehir merkezinin İzmir- Ankara karayolu üzerinde, Sarayaltı Mahallesi’nde yer alıyor. Kentsel dönüşümünün olduğu bu bölgede alışveriş merkezinin önemli bir canlılık sağlaması bekleniyor.